Týdenní tábor teenager

V jakém táboře se bude letní tábory OKO 2013 s volbou aktivit

Letní tábory 2013 pro aktivní děti. Video tábor - televizní a filmový tábor . Dětský tábor s koňmi a paintballem. Letní tábory s volitelným programem - airsoftový tábor , cyklistický tábor , keramický tábor , koňský tábor , dobrodružný
tabor-sopka.cz/letni-tabory-7-castychvolbe-tabora/v-jakem-tabore-se

Zájem o příměstské letní tábory roste, lákají i nižší cenou

Stále větší zájem o příměstské dětské letní tábory hlásí pořadatelé prázdninových rekreačních pobytů v Olomouckém kraji. Příměstské tábory zařízení nabízí pro předškoláky, školáky i teenagery .
prerov.nejlepsi-adresa.cz/zpravyletni-tabory-roste

Ať žijí duchové na táboře s angličtinou! | Wattsenglish Ltd.

. máme novinku – během léta připravíme jeden až dva turnusy pro teenagery od 12 do 15 let. Podmínkou rozhodně není znalost angličtiny (nebo češtiny), na tábor se mohou vypravit i děti, které se s angličtinou ještě nikdy nesetkaly.
wattsenglish.com/letni-jazykove-tabory/pobytove-tabory/

ABECEDA s.r.o. - Opava, Czech Republic - Organization...

. Weinstein vyhlašuje soutěž o 10% slevu na letní jazykový tábor pro děti od 7 - 13 let. Soutěžní otázka: Jaké národnosti je hlavní vedoucí tábora Alberto Vasquez? Pět vylosovaných výherců získá slevu 10% na... místo v táboru.
www.facebook.com/abeceda.org

Kurzy pro mládež | ZOSS Language Services

Letní týdenní intenzivní tábory: předešlé týdenní kurzy se konaly na rekreační chatě v okolí Brna, kde jsme byli minimálně rušeni, pobývali jsme na čerstvém vzduchu v příjemné vzdělávací atmosféře
anglictina-zoss.cz/jazykove-kurzy/kurzy-pro-mladez/

ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem - Nadace Terezy...

Příspěvek na letní tábory pro 3 děti v pěstounské péči. Jedno z dětí je postižené autismem a má možnost zúčastnit se týdenního pobytu pro děti s poruchou autistického spektra za doprovodu osobní asistence, která je pro pobyt.
nadaceterezymaxove.cz/nase-pomoc/jak-pomahame/korporatni-fondy/ing...

Turnus F9 - Akce PRO Děti

Když dojdeme na úplný konec našeho týdenního putování, můžete se už teď těšit na velké překvapení.
letodeti.cz/leto-teenageru-12-16-let-/turnusy-f/turnus-f9/

Dětské letní tábory pořídíte již od tisícovky | PenízeNAVÍC.cz

znát místo tábora a telefonické spojení s vedoucími,. Většina těchto táborů je organizována jako týdenní pobyty, výjimkou však nejsou ani dvoutýdenní tábory. Za 7 dní pobytu v takovémto táboře zaplatíte v průměru čtyři tisíce korun.
penizenavic.cz/clanky/detske-letni-tabory-poridite-jiz-od-tisicovky

Kam poslat děti na prázdniny? Zkuste vesmírný tábor s...

Pobytové tábory se budou po celé léto konat v Dolním Dvoře v Krkonoších. Hotel U Zvonu se promění ve vesmírnou loď plnou dobrodružství. Turnusy jsou týdenní, vždy od neděle do soboty.
kafe.cz/kam-poslat-deti-na-prazdniny-zkuste-vesmirny-tabor-s...

Cestovní kanceláře - tuzemské zájezdy - léto, TravelContact.cz

Prázdniny pro teenagery od 15 do 17 let, pro které znamená léto silné zážitky, kamarádství a super zábavu. Tábory pro teenagery podporují soudržnost a zároveň přejí individuálním zájmům a potřebám každého účastníka. 13-14 denní
travelcontact.cz/cestovni-kancelare-tuzemske-zajezdy-leto/2